Níže si můžete přečíst příspěvky účastníků konference KLÚŠ:

• „Jako zástupce zájmového vzdělávání bych samozřejmě ráda slyšela o vzájemné spolupráci s našimi školskými organizacemi pro zájmové vzdělávání i ocenění volnočasových pedagogů jejich práce.“
  • „Konference jako celek se mi velmi líbila a vnímám ji jako vysoce přínosnou pro svou budoucí praxi i pro svůj osobní rozvoj. Původně jsem měla pochybnosti, zda se na konferenci přihlásit, když nepatřím do cílové skupiny a sama jsem ještě studentkou. Právě zejména výběr témat i známá jména (paní doktorka Opletalová, pan docent Obst) mě tak zaujal, že jsem se rozhodla přihlásit. Rozhodně nelituji, a naopak jsem velmi příjemně překvapená, že všechny informace byly vysoce přínosné i pro mě (alespoň jsem mohla získat vhled do dané problematiky), a jsem vděčná za to, že jsem mohla být součástí konference alespoň jako posluchač, navíc v tak přátelském prostředí a příjemné atmosféře. Přestože bohužel došlo k výpadku spojení s paní doktorkou Sehnalovou, paní doktorka Opletalová zareagovala jako úžasný profesionál a čas vyplnila takovým způsobem, že by leckdo nějaký výpadek ani nezaregistroval. Touto cestou tedy ještě jednou děkuji za možnost se konference zúčastnit.“
  • „Velké poděkování, velmi zajímavé, poučné.“
  • „Celkově to bylo super.“
  • „Líbila se mi volba témat i přednášejících, neměnila bych.“
  • „Výborná organizace před konferencí, komunikace s účastníky, zasílání informací. Během konference maximální podpora, rychlé a diskrétní řešení technických problémů, pokud nějaké nastaly (výhradně na straně účastníků). Příjemné průvodní slovo, povzbuzování k diskusi, každý dostal prostor se zapojit. Oceňuji výborný výběr lektorů, témata na sebe skvěle navazovala, bylo dosaženo synergického efektu. Vysoká aplikovatelnost do praxe. Děkuji za možnost účastnit se této konference!“
  • „Osobně se mi nejvíce líbil výstup dr. Trojana. Paní dr. Sehnalovou bohužel zradila technika, jinak i její výstup byl dobrý, podobně i ostatní výstupy, akce se mi velmi líbila.“
  • „Chtěla bych pochválit paní Ing. Alenu Opletalovou za skvělé moderování konference.“
  • „Perfektní organizace, je mi líto, že jsem se projektu neúčastnila… Určitě by to bylo přínosné! Hovořilo se o sdílení zkušeností a mentoringu – supervize. Bylo by to pro mne jako začínající ředitelku velmi aktuální! Jsem absolvent UP a opět jsem spokojená!“
  • „Pod taktovkou PdF UP jako vždy zvládnuté na jedničku. Děkuji za tento blok.“
  • „Byla jsem absolutně spokojena. Lektoři výborní.“
  • „V rámci společenské situace skvěle zvládnuté a zorganizované.“
  • Velmi děkuji za možnost zúčastnit se. Nejsem sice ředitel, pracuji jako školní psycholog, a všechny příspěvky pro mě byly velmi zajímavé a inspirativní. Oceňuji skvělý výběr moderátorky. Vaše pohotovost reagovat, vést odbornou diskusi – klobouk dolů. 🙂 Stejně tak děkuji za skvělé řečníky – pan Trojan, paní Sehnalová, paní Mačáková a paní Laufková mě nadchli. :-).“
  • „Perfektní práce moderátorky paní Opletalové.“
  • Děkuji za vysokou kvalitu obsahu konference i možnost se jí zúčastnit.“
  • „Perfektní moderování a podpora.“
  • „Velmi zajímavý a podnětný program konference. Aktuální problematika, využitelnost v praxi. Super, moc se mi to líbilo.“