Konference projektu „Kompetence leadera úspěšné školy (KLÚŠ)“

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

srdečně Vám děkujeme za účast na konferenci projektu „Kompetence leadera úspěšné školy (KLÚŠ)„,
Reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_032/0008145, jehož cílem je tvorba a ověření vzdělávacích modulových programů, vzdělávacích materiálů a odborných metodických materiálů, které budou sloužit ke zvyšování kompetencí vedoucích pedagogických pracovníků mateřských škol, malotřídních škol, základních škol, středních škol, domovů mládeže a zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy a pracovníků institucí poskytující zájmové vzdělávání v pedagogickém vedení.

V souvislosti s konferencí byla vytvořena přehledná publikace o vzdělávacích modulových programech a výstupech z projektu, kterou si v elektronické podobě můžete prohlédnout zde. Brožura ve stručnosti představuje jednotlivé tematické bloky, ale také ukázky některých aktivit.

Konference KLUŠ
Program konference KLUŠ